Menu

Jak na betonové schody? Objevte výhody prefabrikovaných schodišť Liapor!

Beton je odolný a pevný materiál. Právě pro tyto dvě vlastnosti je ceněn jako nenahraditelný pomocník i ve stavebnictví. Pokud je pro vás důležitá životnost produktu, sáhněte vždy po betonu. Protože u toho máte jistotu, že skutečně vydrží. To platí i pro betonové schody.

Schody jsou obvykle vystavené vysoké zátěži. Právě proto je beton skvělou volbou pro jejich výrobu. Schodiště Liapor jsou vyráběna z keramického betonu (Liaporbetonu), který má oproti běžnému betonu ještě lepší vzduchovou neprůzvučnost. Snižuje se tak přenos hluku a vibrací do přilehlých stěn.

Další výhody pak přináší prefabrikace. Naše schodiště se připravují na míru každé stavbě přesně podle výrobní dokumentace. U prostorových i přímých schodišť si můžete zvolit šířku ramene, počet stupňů i výšku stupňů. Hotové schodiště pak už stačí jen dopravit na stavbu a zpravidla během 1 hodiny usadit na místo. Po úspěšné montáži lze schodiště prakticky ihned využívat.

Na závěr nemůžeme nezmínit široké možnosti povrchových úprav betonových schodišť. Ať už dáváte přednost dřevu, laminu, vinylu či dlažbě, betonové schodiště můžete přizpůsobit přesně podle svých představ.

Nakonfigurujte si své schodiště podle svých představ a pošlete poptávku našemu poradci. Nezávazně vám zpracujeme cenovou nabídku.