Menu

Objevte novinky na liastrop.cz

Pokud plánujete stavbu domu a hledáte kvalitní stavební materiály za rozumnou cenu, nechte se provést novým webem www.liastrop.cz, na kterém najdete kvalitní betonové prefabrikované dílce Liapor.

Náš nový web vám nabídne hned několik možností, díky kterým můžete při stavbě domu ušetřit nejen peníze, ale především čas a starosti. To jsou totiž hlavní výhody prefabrikovaných stavebních dílců:

Zvolíte-li pro řešení stropu či balkónu prefabrikované dílce z naší nabídky, stačí nám do poptávkového formuláře nahrát a odeslat půdorys a řez stavby a my vám připravíme individuální nabídku.

Vybíráte-li schodiště, pak neváhejte využít náš nový on-line konfigurátor schodišť, který vás provede naší nabídkou. V něm stačí zadat několik technických údajů a pak odeslat nezávaznou poptávku našim poradcům, kteří vám na základě vložených údajů připraví nabídku. Nebo, podobně jako u stropů a balkónů, nám můžete odeslat technické výkresy, ze kterých si potřebné údaje vezmeme.

Pokud se vám nabídka bude líbit, stačí ji odsouhlasit a my připravíme výrobní dokumentaci, kterou zadáme do výroby. Hotové dílce vyrobené na míru vašemu domu pak dopravíme v domluvený den a čas přímo na stavbu.

Máte-li jakékoliv otázky, neváhejte kontaktovat obchodní manažery LiaStrop.