přeskočit k navigaci »

Úvod > O prefabrikovaných dílech pro stavbu rodinných domů

O prefabrikovaných dílech pro stavbu rodinných domů
a jejich výhodách

Na webu liastrop.cz najdete základní nabídku prefabrikovaných stavebních dílů pro hrubou stavbu od firmy Lias Vintířov. Použitím prefabrikovaných dílů při stavbě rodinného domu (bytového domu) můžete ušetřit mnohem více než jen čas a peníze. Možná ještě důležitější věcí, kterou si ušetříte, jsou starosti.

Jak si lze ušetřit starosti s prefabrikovaným stropem?

Prefabrikované stropy z lehkého keramického betonu (Liaporbetonu) jsou vhodné jak pro rodinné domy, tak i domy bytové. Oproti klasickým stropním systémům s nimi opravdu ušetříte...
Více informací o stropech »

Úspora času

Stropy vám dodáme do 14 dnů od odsouhlasení výrobní dokumentace včetně montáže. 7 dní od začátku montáže je můžete bez omezení používat. U našich stropů se také nemusíte zdržovat omítkami, podhledy apod.

Úspora peněz

Díky našim stropům ušetříte nemalé náklady na podhledy, stačí jen štuk. Další ušetřené peníze se ukrývají v menší potřebě stojkování, absenci věnců pod nosníky atd.

Úspora starostí při stavbě

Stačí nám dodat jen půdorys a řez vašeho rodinného domu, odsouhlasit výrobní dokumentaci a o zbytek se postaráme my – zpracujeme veškerou dokumentaci včetně statiky, vyrobíme, dovezeme, nainstalujeme.

Úspora starostí při užívání

Naše stropy se vyznačují skvělou zvukovou izolací, resp. vzduchovou neprůzvučností. Přenos zvuků vzduchem z patra do patra a je tak znatelně menší než u konkurenčních stropů.

Další informace »

Technické informace »

 

Jak si lze ušetřit starosti s prefabrikovaným balkónem?

Stejně jako stropy dodáváme i balkóny (prefabrikované balkónové dílce), které vyrábíme na míru vašemu rodinnému domu (bytovému domu). Celé řešení navrhneme a vyřešíme i otázku tepelných mostů.
Více informací o balkónech »

Úspora peněz

Nejméně starostí s balkónem vašeho rodinného domu budete mít, když si ho objednáte u nás spolu se stropem. Ušetříte tím i náklady na dopravu, montáž atd. Prefabrikovaný balkon si však lze objednat i samostatně.

Úspora času

O nic se nestaráte, jen nám dodáte půdorys a řez domem a za 14 dní si můžete užívat nového balkónu.

Úspora starostí při stavbě

Balkóny vyrobené z lehkého keramického betonu navíc zbytečně nezatěžují konstrukci domu, tudíž kladou menší nároky na statiku.

Další informace »

Technické informace »

 

Jak si lze ušetřit starosti s prefabrikovaným schodištěm?

Počítáte-li při stavbě rodinného domu s betonovým schodištěm, ušetříte si opravdu hodně starostí. ani finanční úspory nejsou k zahození. Dodáváme rovná i točitá schodiště z lehkého keramického betonu v typových provedeních i atypická.
Více informací o schodištích »

Úspora starostí při stavbě

Naše schodiště můžete používat už ve fázi hrubé stavby. Zvýší se tak bezpečnost při přecházení mezi podlažími. Navíc máte na výběr z celé řady povrchových úprav.

Úspora času

Nejdéle do 14 dnů od odsouhlasení výrobní dokumentace můžete schodiště na stavbě plně využívat. Samotná montáž trvá pouhou 1 hodinu.

Úspora peněz

Ceny schodišť vyrobených na míru z lehkého keramického betonu se pohybují kolem 30.000 Kč včetně dopravy a montáže.

Úspora starostí při užívání

Lehký keramický beton, z něhož je schodiště vyrobeno, snižuje přenos hluku a vibrací do přilehlých stěn. Schodiště navíc velmi dobře odolává ohni, což potvrzují i požární zkoušky. Zvyšujete tím tak bezpečnost svého domova.

Další informace »

Technické informace »

 

Máte-li zájem o některý z nabízených prefabrikovaných stavebních prvků vyrobených na míru, nebo jiné prefabrikace, kontaktujte nás.

 

Tyto webové stránky byly zpracovány za podpory projektu MPO FI-IM5/016: Vývoj lehkých vysokohodnotných betonů pro monolitické konstrukce a prefabrikované dílce.