přeskočit k navigaci »

Úvod

Liastrop.cz
stropy, balkóny a schodiště

Liastrop.cz vám přináší rychlejší a levnější řešení vašeho stropu, balkónu a schodiště. Použitím prefabrikovaných dílců od Lias Vintířov vyrobených na míru vašemu domu však získáte i další výhody než "jen" úsporu času a peněz.

Stropy

Stropy

Stropy z prefabrikovaných polostropních panelů se zmonolitňovací vrstvou a stropy ze stropních panelů z lehkého, keramického betonu šetří náklady na mnoha místech.

Základní informace »

Technické informace »

Schodiště

Schodiště

Na míru vyrobíme, dovezeme a nainstalujeme do vašeho domu typová i atypická schodiště z lehkého betonu. Montáž = 1 hodina, pak je lze bez omezení používat.

Základní informace »

Technické informace »

 
Balkóny

Balkóny

Prefabrikované balkóny (balkónové dílce) bývají obvykle součástí dodávky stropů. Lze je však vyrobit na míru a dodat i samostatně.

Základní informace »

Technické informace »

Služby

Služby

Co vše je součástí dodávek stropů, balkonů a schodišť a jaké vám nabízíme kompletní služby? Využijte služeb ověřených tisíci zákazníky.

Více o službách »

 

Naše působnost v rámci ČR

Naše působnost v rámci ČR

V součastné době zajišťujeme realizaci stavby v západní polovině České republiky.

 

Máte-li zájem o některý z nabízených prefabrikovaných stavebních prvků vyrobených na míru, nebo jiné prefabrikace, kontaktujte nás.

 

Tyto webové stránky byly zpracovány za podpory projektu MPO FI-IM5/016: Vývoj lehkých vysokohodnotných betonů pro monolitické konstrukce a prefabrikované dílce.